رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۱۲۰ دهیاری در استان قزوین به شبکه دولت متصل هستند


21 تير, 1397 - 18:53 -- روابط عمومی 3
مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری

۱۲۰ دهیاری در استان قزوین به شبکه دولت متصل هستند

مدیر دفتر فنآوری اطلاعات ارتباطات استانداری قزوین:۱۲۰ دهیاری در استان قزوین به شبکه دولت متصل هستند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیرکل فنآوری اطلاعات ارتباطات استانداری قزوین:۱۲۰ دهیاری در استان قزوین به شبکه دولت متصل شده است

مدیرکل فنآوری اطلاعات و ارتباطات استانداری قزوین گفت: تاکنون ۱۲۰ دهیاری در استان به شبکه دولت متصل شده و مکاتبات آنها توسط این شبکه صورت می گیرد

حامد فتوحی در همایش دهیاران استان قزوین که با حضور زاهدی استاندار و فرخزاد معاون عمرانی، نجفی مدیرکل دفتر روستایی استانداری قزوین روز پنجشنبه در سالن تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار شد اظهارداشت: دسترسی روستاها و دهیاری ها به شبکه دولت می تواند ضمن تسهیل در خدمت رسانی به کاهش هزینه های روستاییان منجر شود.

فتوجی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۲۰ دهیاری استان قزوین به شبکه دولت متصل شده و زیرساخت امنی برای این مناطق ایجاد شده که خدمت رسانی را تسهیل کرده است.

مدیرکل فنآوری اطلاعات و ارتباطات استانداری قزوین یادآورشد: ۳۷ دهیاری در شهرستان قزوین، تعداد ۲۸ دهیاری در تاکستان، ۲۹ دهیاری در بویین زهرا، شش دهیاری در البرز و ۸ دهیاری در شهرستان آوج و ۹ دهیاری در آبیک و در مجموع ۱۲۰ دهیاری در استان تاکنون به شبکه دولت متصل شده اند.

مکاتبات ۱۲۹۰ دهیاری توسط شبکه دولت

وی اضافه کرد: باید مکاتبات ۱۲۰ دهیاری توسط شبکه دولت صورت گیرد و مابقی دهیاری ها نیز با یک سیم کارت می توانند به شبکه متصل شده و از خدمات دولت استفاده کنند.

فتوحی اظهارداشت: از طریق بخشداری همه دهیاری ها می توانند از خدمات شبکه دولت استفاده کنند.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون سامانه های تخصصی دهیاریها به صورت الکترونیکی خواهد شد و روی شبکه دولت قرار خواهد گرفت که گامی در مسیر توسعه دولت الکترونیک است.

در این مراسم از دهیاران فعال استان قزوین تجلیل شد.