رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری همایش شتابگر ملی ایران ؛ فردا و پس فردا در قزوین


صفر لک مدیرکل فناوری استانداری
30 فروردين, 1394 - 15:52 -- روابط عمومی
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات خبر داد:

برگزاری همایش شتابگر ملی ایران ؛ فردا و پس فردا در قزوین

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات خبر داد: همایش شتابگر ملی ایران ؛ فردا 31 فروردین و پس فردا اول اردیبهشت ماه در قزوین برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صفر لک با اعلام این خبر افزود: هدف اصلی از برگزاری این همایش هماهنگی کاربران بخش های مختلف دانشگاه ،صنعت و پژوهش کشور جهت آشنایی با این پروژه و توسعه همکاری ها در اجرای پروژه است.
وی افزود: جذب همکاری های فنی و پروژه ای در زمینه های علمی و پژوهشی مرتبط با آزمایشگاههای مرجع علمی کشور ازدیگر برنامه ها و اهداف برگزاری این همایش می باشد.
مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت  با اعلام اینکه اعتبار مورد نیاز طرح شتابگر ملی بالغ بر 300 میلیارد تومان می باشد اظهار کرد: امسال برای اجرای این طرح ردیف بودجه   مستقلی تعریف شده که امیدواریم عملیات عمرانی این پروژه آغاز شود اگرچه در بخش های صنعتی و علمی مرتبط به این طرح اقدامات مناسبی طرح صورت گرفته است.
وی افزود: همایش طرح شتاب گر ملی ایران در روزهای 31 فروردین و 1 اردیبهشت در پارک علم و فناوری امام خمینی قزوین با حضور مسئولین ملی و استانی و اساتید داخلی و خارجی توسط پژوهشگاه و دانشهای بنیادی کشور و با همکاری استانداری قزوین (ره) برگزار میگردد. ع/